zachmurzenie małe
14°
12°
piątek
Reklama
Potrącił motorowerzystę przy wyprzedzaniu w Przystajni
21 września 2020 r. | 11:23
0

Do groźnego wypadku doszło w czwartek w Przystajni na ulicy Kolejowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letni mężczyzna kierujący volkswagenem podczas wykonywania manewru wyprzedzania, potrącił motorowerzystę, którego wyprzedzał, a który nagle skręcił w lewo przed jego pojazd. 64-letni mężczyzna kierujący motorowerem z obrażeniami ciała został przewieziony do częstochowskiego szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 17.20, w Przystajni na ulicy Kolejowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letni mężczyzna kierujący volkswagenem, mieszkaniec gminy Krzepice, podczas wykonywania manewru wyprzedzania, potrącił motorowerzystę, którego wyprzedzał, a który nagle skręcił w lewo przed jego pojazd. Pojazd, którym mężczyzna się poruszał nie posiadał aktualnego badania stanu technicznego.

Stan trzeźwości 64-letniego mężczyzny kierującego motorowerem, mieszkańca gminy Przystajń, który na skutek wypadku doznał obrażeń ciała, będzie ustalony na podstawie zleconego badania krwi. Poszkodowany został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Aktualnie dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym biegły z zakresu rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *