lekkie zachmurzenie
piątek
Reklama
Chamskie zachowanie dyrektora GOPSu
27 marca 2020 r. | 13:13
18

Dziś próbowałem uzyskać informację publiczną na temat osób objętych kwarantanną na terenie gminy Przystajń. Sekretariat urzędu przełączył mnie do kierownika zarządzania kryzysowego w gminie, kierownik odesłał mnie do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przystajni. Tam dowiedziałem się, że dyrektor Aneta Maj-Desperak nie udzieli mi tej informacji. Gdy próbowałem dowiedzieć się dlaczego, na jakiej podstawie, Maj-Desperak "trzasnęła" słuchawką.

Panie Wójcie, proszę zdyscyplinować swoich pracowników. Takie zachowanie nie przystoi urzędnikowi samorządowemu. Dyrektor powinna wykonywać swoje obowiązki służbowe, a wśród nich jest odpowiedzialność za placówkę i kontakty z interesantami. Wstyd za takich pracowników.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Chamskie zachowanie dyrektora GOPSu”

 1. Aśka pisze:

  chamstwo ! najlepiej jakbyśmy się wszyscy pozarażali

  40
  49
 2. anonim pisze:

  Jeżeli rzeczywiście była taka sytuacja to zachowanie pani dyrektor jest poniżej pewnego poziomu. Aneta nie przystoi ci tak zachowywać się do nikogo.

  28
  13
 3. Stefan pisze:

  Czego wymagać od pracownika jeżeli włodarz taki sam , wszystkowiedzący.

  11
  6
 4. Ja pisze:

  W tej gminie w tym kurniku niekompetencji, ja bym widział więcej osób od spraw dofinansowań po opieke społeczną i socjale kto ich tam wsadził ????

  5
  15
 5. Anonim pisze:

  Ta pani już dawno powinna być zwolniona. Potrafi wysmiac osoby które potrzebują pomocy. Wyśmiewa się z biedy. Proszę wybaczyć ale jakie musi mieć plecy skoro jeszcze jest na stołku. Jest chamska wredna i podla. Pomoc nie potrafi zadbać o petenta to od czego ona tam jest? Serca brak i zrozumienia. Powinna dostać pracę na cmentarzu A nie wśród żywych potrzebujących ludzi. Pisze anonimowo ponieważ nie chce się narazić bo wiem że się odegra na mnie A ja potrzebuje pomocy.

  16
  59
  • Daria pisze:

   Najlepiej oczerniać innych a od siebie nic nie wymagać… Dziś wszystko wszystkim się należy a co do zasadności to kiepsko!
   NIK nie wie dokładnie jaka była ta rozmowa a poza tym chyba dziś są ważniejsze sprawy niż wypisywać tu takie słowa krytyki! Ludzie zastanówcie się nad sobą i nad tym co się wokół dzieje !!!

   62
   2
   • Piotr pisze:

    Jak możecie wypisywać takie oszczerstwa wobec Pani Dyrektor GOPS, Wojta i pozostałych pracowników. Tym bardziej, że pisze to osoba, ktòra korzysta z pomocy. Ja sam kiedyś korzystałem z pomocy i nigdy nie spotkałem się ze złym traktowaniem. Uważam, że Panie wykonują swoją pracę rzetelnie i z poświęceniem. Nie wiem czy wiecie jako jedyna jednostka GOPS-u w ololicy w tak trudnym dla nas czasie (zarażenia korokowisem) bez wahania wydawają żywność potrzebującym. Wiem, że nie ograniczają pomocy jeżeli rodzina spełnia wymogi ustaw, na których muszą się opierać.

    33
    3
  • Staś pisze:

   Ludzie potrzebujący pomocy są wdzięczni za każdą nawet najmniejszą pomoc, tylko Ci co wyłudzają mają najwięcej do powiedzenia.

   64
   1
 6. Anonim pisze:

  Ta kobieta potrafi tylko wbić szpilke w plecy a nie pomóż. Nikt nie wie co go w życiu czeka .Może ona też kiedyś potrzebować pomocy.

  4
  54
 7. Ciekawy pisze:

  Mam pytanie bo cisza w eterze na ten temat. Wójt z żoną był na nartach we Włoszech lub w Austrii ( różnie słychać ) w każdym razie w czasie wybuchu epidemii i z dnia na dzień rosnącymi zakażeniami. Czy po powrocie stanęli na wysokości zadania i nałożyli sobie 14 dniową kwarantannę domową?

 8. Mieszkaniec Przystajni pisze:

  Jaki Wójt to i taki pracownik Gminy Przystajń – tego jeszcze nie było jak za Pana Wójta Macha

  4
  4
 9. Anonim pisze:

  Ludzie, którzy korzystają z pomocy nawet nie potraficie tego docenić, ile dobra robią te kobiety dla nas!!! Gdyby nie Pani Dyrektor wielu z nas by nie uzyskało tej pomocy, większość Gmin odmówiła pomocy żywnościowej. Przystajń narażając siebie pomimo koronowirusa wzięła żywność i nam ją rozdała. Gdyby była taką złą osobą jak tutaj piszecie to by nam w tym czasie nie pomogła. Widać, że nie macie co robić w domu i moglibyście się zastanowić w tym trudnym czasie co wypisujecie. Ja też korzystam z pomocy i nigdy nie spotkałam się ze złym słowem od Pani Dyrektor, a także innych współpracowników Gops-u. Nawet ze sprawami nie związanimi z pomocą społeczną, z którymi nie potrafię sobie sama poradzić wiem, że mogę się do nich zwrócić i One zawsze mi pomogą. To co wypisujecie o Pani Dyrektor do zwykła złośliwość z waszej strony.

  65
  2
  • Aśka pisze:

   Ty tak na serio?

   1
   3
  • Mieszkaniec Przystajni pisze:

   Wszystkie Gminy ograniczyły dostęp mieszkańców do kontaktów z pracownikami Urzędu Gmin . Mają zapłacone 100% i powinny wykonywać obowiązki związane z swoim stanowiskiem pracy- niesienia pomocy .Łatwiej i bezpieczniej jest dostarczyć pomoc żywnościową i zostawić niż zwoływać więcej osób i stwarzać zagrożenie . Proszę nie robić Pan z GOPSu świętymi to jest praca jak inna . Co z tysiącami osób gdzie nie pracują tracą dochody na utrzymanie swoich rodzin , tysiącami pracowników gdzie muszą dojechać do swojego zakładu , pracować zespołowo bo inaczej się nie da pracować – za zmniejszone wynagrodzenie , żeby przetrwać.

   3
   23
   • Janek pisze:

    W mojej ocenie, za taki artykuł bez wahania powinna oddać sprawę do sądu o zniesławienie, utratę zaufania społecznego i narażenie na stres, w tym również osoby komentujące bezrefleksyjnie te bzdury. Tym bardziej, że ten paszkwil nie nosi nawet znamion prawdy. Trudno też pominąć milczeniem fakt, że w czasie gdy dzwonił twórca tego artykułu, była od kilku godzin zajęta wydawaniem pomocy żywnościowej dla podopiecznych GOPS.

    Aneta, nie daj się zniesławiać, żądaj przeprosin, sprostowania i odszkodowania.

    34
    4
 10. Miieszkaniec pisze:

  W głowie się nie mieści, co niektórzy piszą. Oskarżacie panią dyr. GOPS-u ,pracowników gminy i wójta. Czy nikt z Was nie widzi ile dobrego dzieje się w naszej Gminie, potraficie tylko krytykować. Tym bardziej przykry jest fakt, że najwięcej roszczeń i obelg pisze osoba, która korzysta z pomocy społecznej. To jest wielka przesada, może w tym przypadku należałoby mieć w sobie trochę pokory.

  15
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *