lekkie zachmurzenie
piątek
Reklama
fot. wikimedia
Nowy rozkład kursów PKS Częstochowa
18 maja 2020 r. | 12:18
0

PKS Częstochowa podał nowy rozkład jazdy, który obowiązuje od dziś. Wśród nowych kursów, są kursy do Przystajni.

wykaz kursów od 18 maja 2020 roku:
3:45 MALUSZYN – CZĘSTOCHOWA
3:55 STRZELCE WLK – CZĘSTOCHOWA
4:05 DROCHLIN – CZĘSTOCHOWA
4:05 PRZYRÓW – CZĘSTOCHOWA
4:10 LGOTA MAŁA – CZĘSTOCHOWA
4:10 SOBORZYCE – CZĘSTOCHOWA
4:15 PRZYSTAJŃ – HUTA WALCOWNIA
4:20 PARZYMIECHY - CZĘSTOCHOWA
4:25 KRASICE – MSTÓW
4:30 KUCHARY – CZĘSTOCHOWA
4:30 WÓLKA PRUSICKA – CZĘSTOCHOWA
4:30 ZŁOTY POTOK – CZĘSTOCHOWA
4:35 ZŁOTY POTOK – CZĘSTOCHOWA
4:55 PAJĘCZNO – CZĘSTOCHOWA
5:03 ŻYTNO – CZĘSTOCHOWA
5:05 KŁOBUCK 50 - CZĘSTOCHOWA
5:20 PRZYSTAJŃ – CZĘSTOCHOWA
5:50 BOGUSŁAWICE – CZĘSTOCHOWA
5:50 OSINY – CZĘSTOCHOWA
6:10 CZĘSTOCHOWA – KŁOBUCK 50
6:20 HUTA WALCOWNIA – PRZYSTAJŃ
8:20 PRZYSTAJŃ – CZĘSTOCHOWA
6:45 CZĘSTOCHOWA – KUCHARY
7:00 KŁOBUCK 50 - CZĘSTOCHOWA
7:35 KUCHARY – CZĘSTOCHOWA
7:15 MSTÓW – KRASICE
7:20 PRZYSTAJŃ - CZĘSTOCHOWA
7:32 KRASICE – MSTÓW
9:25 PAJĘCZNO – CZĘSTOCHOWA przez DZIAŁOSZYN
10:20 MSTÓW KRASICE
10:40 KRASICE – MSTÓW
12:15 PRZYSTAJŃ – HUTA WALCOWNIA
11:30 CZĘSTOCHOWA – KUCHARY
11:40 CZĘSTOCHOWA – PAJĘCZNO przez BRZEŹNICĘ N.
12:25 KUCHARY – CZĘSTOCHOWA
12:00 MSTÓW – KRASICE
12:20 KRASICE – MSTÓW
13:25 CZĘSTOCHOWA – KŁOBUCK 50
14:10 CZĘSTOCHOWA – PŁAWNO
14:10 CZĘSTOCHOWA – ZŁOTY POTOK
14:15 KŁOBUCK 50 - CZĘSTOCHOWA
14:20 CZĘSTOCHOWA – DROCHLIN
14:30 CZĘSTOCHOWA – ZAŁĘCZE MAŁE
14:30 HUTA WALCOWNIA – PRZYSTAJŃ
14:30 CZĘSTOCHOWA – WÓLKA PRUSICKA
14:35 CZĘSTOCHOWA - KUCHARY
14:35 CZĘSTOCHOWA – OSINY
14:40 CZĘSTOCHOWA – PAJĘCZNO
14:40 CZĘSTOCHOWA – STRZELCE WLK
14:40 CZĘSTOCHOWA – SOBORZYCE KURS DO KONIECPOLA SKRÓCONY DO SOBORZYC
14:40 CZĘSTOCHOWA – ZŁOTY POTOK
14:45 CZĘSTOCHOWA – LGOTA MAŁA
14:45 CZĘSTOCHOWA – MALUSZYN
15:10 CZĘSTOCHOWA – PRZYSTAJŃ
15:15 CZĘSTOCHOWA - PRZYRÓW
15:26 MSTÓW – KRASICE
15:30 CZĘSTOCHOWA - ŻYTNO
15:30 CZĘSTOCHOWA – KŁOBUCK 50
15:50 LGOTA MAŁA - CZĘSTOCHOWA
17:15 CZĘSTOCHOWA - PRZYSTAJŃ
20:15 PRZYSTAJŃ – HUTA WALCOWNIA
20:07 KRASICE – KUCHARY
20:25 KUCHARY – CZĘSTOCHOWA
22:20 HUTA WALCOWNIA – PRZYSTAJŃ
22:30 CZĘSTOCHOWA – KUCHARY
23:07 KUCHARY – KRASICE

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *