całkowite zachmurzenie
18°
18°
środa
Reklama
Oceń radnego: Edward Chamela najlepszy!
06 września 2020 r. | 08:57
2

1134 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Przystajń. Głosowanie wygrała Edward Chamela. Najgorszy był Jacek Pilarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przystajń. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Edward Chamela najlepszy!”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Nic dodać nic ująć jakie społeczeństwo taki wynik. Ciekawe za co ta wygrana, za dietę radnego czy sołtysa???

  8
  4
 2. Zainteresowana pisze:

  Kasę za funkcje się bierze ale np nakazów podatkowych to się do wszystkich nie nosi, tylko do tych co mają takie samo zdanie.

  8
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *