bezchmurnie
-3°
-3°
środa
Reklama
Oceń radnego: Marcin Tomziński najgorszy
21 czerwca 2020 r. | 15:13
1

775 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Przystajń. Głosowanie wygrała Remigiusz Wręczycki. Najgorszy był Marcin Tomziński.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przystajń. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Marcin Tomziński najgorszy”

  1. Mieszkaniec Przystajni pisze:

    Radny Marcin Tomziński to jest cena jaką płaci się za głosowanie przeciw słabszym i niepełnosprawnym np. przeciw pomalowaniu miejsca postojowego dla niepełnosprawnych złamania ustaw i rozporządzenia Ministra .

    4
    1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *