bezchmurnie
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Remigiusz Wręczycki najlepszy
04 października 2020 r. | 12:26
4

1562 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego wójta i radnego w gminie Przystajń. Głosowanie wygrał Remigiusz Wręczycki. Najgorszy był Jacek Pilarz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przystajń. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Remigiusz Wręczycki najlepszy”

 1. Manipulanci pisze:

  „Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59)”.
  A artykuł wydajecie o 12:00 w niedziele, po obniżeniu o 0.2 oceny wójta przez Waszego informatyka. Kawał rzetelnego dziennikarstwa. Brawo

  29
  4
 2. AS pisze:

  Administratorzy tej strony musieli szybko zareagować, Wójt niebezpiecznie wysuwał się na prowadzenie! Nie ma co się dziwić, ciężko by było im przełknąć fakt, że wygrałby głosowanie na stronie mającej na celu go pogrążyć. Ja nie jestem zaskoczona.

  26
  4
  • Jaś pisze:

   Równolegle, w obecnie prowadzonym głosowaniu też w jednej chwili stopniał mu wynik i przybyło kilkadziesiąt najniższych ocen. Ot, taka zabawa 🙂

   20
   4
 3. Swojak pisze:

  Jaki Pan Wójt Mach jest do mieszkańców tak jest oceniany- nie ma co wymyślać

  5
  9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *