słabe opady deszczu
poniedziałek
Reklama
Problemy z parkowaniem przy Częstochowskiej 2 w Przystajni
03 marca 2021 r. | 13:31
4

Wójt Henryk Mach poinformował, że rozpoczęły się prace przygotowawcze dotyczące zadania inwestycyjnego: Rozbudowa i adaptacja zdegradowanego budynku w Przystajni, ul. Częstochowska 2 wraz z zakupem niezbędnego sprzętu na potrzeby Centrum Usług Społecznościowych w Przystajni w formule „zaprojektuj i wybuduj”

W związku z planowanymi pracami nastąpi czasowe ograniczenie możliwości parkowania na parkingu bezpośrednio przylegającym do Skweru Kluby, w tym na miejscach dla osób niepełnosprawnych. Prosimy mieszkańców o zajmowanie miejsc parkingowych w sąsiedztwie Paczkomatu lub na ul. Kolejowej. /UG/4 odpowiedzi na “Problemy z parkowaniem przy Częstochowskiej 2 w Przystajni”

 1. Zdzisław Zawierucha pisze:

  Dzień dobry . Panie Wójcie Mach budowa to budowa niepełnosprawni to rozumieją . Natomiast jeśli chodzi o parking dla niepełnosprawnych przy sklepie Lewiatan , który Gmina Przystajń odśnieża i co roku spycha śnieg na miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych jest wielkim złem rzucać kłody już skrzywdzonym osobą. ,
  Był już pisany artykuł w prasie pod tytułem -.Niepełnosprawni potrzebują parkingu zimą-, zgłaszane przez wiele osób nawet przez Waszego pracownika Panią na emeryturze , która ma kłopoty z poruszaniem i nić nie dociera do do Pana Wójta Macha i Rady Gminy Przystajń.
  Nie ma tłumaczenia , że nie ma gdzie odgarniać .śniegu. jest więcej innych miejsc.
  Jest pozwolenie na takie odśnieżanie i całkowity brak szacunku do osób niepełnosprawnych.

  11
  1
  • Gość pisze:

   Co do odśnieżania dróg gminnych to ciekawy jest fakt, że traktory wynajęte przez gminę odśnieżają także prywatne posesje. Czy Pan Wójt płaci i zleca takie prace? To może stwórzmy listę posesji, kto by chciał mieć odśnieżone.

   6
   1
 2. Zdzisław Zawierucha pisze:

  xx

 3. Gość pisze:

  W pełni zgadzam się z moim przedmówcą. Wójt stwarzał pozory i słuchał ludzi przed wyborami teraz nie raczy odpowiadać na zadawane pytania. Jak nazwać takie postępowanie, każdy sobie odpowie. Tylko może warto by się zastanowić, że Wojtem jest się parę kadencji a człowiekiem trzeba być całe życie.

  7
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *