zamglenie
środa
Reklama
W gminie Przystajń ZOZ w Kłobucku wynajmuje mieszkanie 39m2 za 56 zł miesięcznie
26 października 2020 r. | 12:54
4

W gminie Przystajń można było bardzo tanio wynająć mieszkanie. Z tym "można było" przesadziłem. Tylko dzieci pracowników ZOZ, lekarzy lub pielęgniarek mieli taką możliwość.

ZOZ w Kłobucku wynajął dwa lokale mieszkalne w Ługach-Radłach przy ul. Kościelnej. Pierwsze 42m2 za 60,48 zł miesięcznie plus media, drugie 39m2 za 56,16 zł miesięcznie plus media.

Pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “W gminie Przystajń ZOZ w Kłobucku wynajmuje mieszkanie 39m2 za 56 zł miesięcznie”

 1. Mieszkanka pisze:

  Witam, co za bzdury i fałszerstwa Pan pisze, samego dna siegła Pana strona, nigdy gmina nie wynajmowała mieszkań w Ośrodku Zdrowia, pieniadze za czynsz są płacone w ZOZ Kłobuck, prosze najpierw sprawdzić swoje domysły a noe pisac bzdur, licze na to ze przeprosi Pan lokatorów zamieszkałych nad Ośrodkiem Zdrowia w Ługach-Radłach

  2
  1
 2. Mieszkanka pisze:

  A cena za wynajecie miszkania nie wynosi 50 czy 60 zł tylko o wiele wiecej

  1
  1
 3. Czytelnik rzetelnych informacji pisze:

  Ciekawi mnie jaka pan funkcje społeczną chce prowadzić. Pisząc cokolwiek trzeba mieć sprawdzone informacje.. Oszczerstwa są ścigane z powódctwa cywilnego. Pan by się nadawał prowadzić rubrykę na Pudelku. Wypadało by przeprosić lokatorów.. I napisać sprostowanie.. A najlepiej wziąść się do uczciwej pracy. Nie pozdrawiam.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *