całkowite zachmurzenie
21°
21°
czwartek
Reklama
Wojewoda unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Przystajń
06 maja 2020 r. | 14:24
2

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Przystajń. Chodzi o uchwałę nr XVII.125.2020 Rady Gminy Przystajń z dnia 30 marca 2020 r. w sprawie zmiany uchwały nr XVIII.175.2016 Rady Gminy Przystajń z dnia 27 czerwca 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Przystajń i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Rozstrzygnięcie Wojewody w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Wojewoda unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Przystajń”

 1. DZIAŁANIA MONOPOLISTY INTERNETOWEGO- do widzenia Protonet pisze:

  Po otrzymaniu pisma z firmy Protonet w sprawie podwyżki opłat za internet oraz obniżenie jego szybkości mam propozycję: GREMIALNĄ REZYGNACJĘ Z USŁUG TEJ FIRMY.
  Jest wiele innych możliwości w dostępności tej usługi od innych źródeł i niedługo przedstawię ciekawe propozycje takich.
  Dotychczasowe doświadczenia wskazują że firma nie wywiązuję się z zawartych umów a transmisja jest bardzo niestabilna i ze zmienną szybkością co powoduje że daleko jej do tej zawartej w umowie.
  Nadesłana propozycja zawiera oprócz wysokiej podwyżki opłat również obniżenie szybkości transmisji o połowę.
  Jedyną skuteczną formą protestu wobec tej firmy jest rezygnacja z jej usług.

  Marek Czarnecki

  • Komentator pisze:

   Opinia negatywna chyba jest mocno subiektywna, osobiście mam od 1 lutego podwyższoną opłatę za neta (wysłali 3 warianty umowy, wybrałem jak zawsze najtańszy) ale jeśli chodzi o prędkość to papierowo wzrosła mi trzykrotnie (z 50 Mb/s na wartość do 150 Mb/s). Realnie w moim przypadku net jest stabilny, nie mam też problemów z jego szybkością, jeśli ktoś się interesuje tematem to wie że szybkość neta zależna jest też od obciążenia i jest zmienna a to co w umowie to wartość maksymalna 🙂
   Firma jest jaka jest, brakuje im konkurencji, ale przynajmniej w moim przypadku to najlepsze łącze jakie do tej pory miałem a było ich kilka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *